×

Radfeld 2019

Publkováno v Aktuality

Po více jak desetileté pauze létá nyní Pink Skyvan každý podzim v Tyrolsku. Kdo ještě nebyl, ale pamatuje si legendární Pink Boogie Westendorf a Sillian v 90. letech, ví už, jak nádherné jsou podzimní dny v krajích jižního Rakouska.

V blízkosti Westendorfu, v Radfeldu, se zadařilo najít vhodné místo k našim provozům. Spolek Skydive-Tirol na této krásné louce také příležitostně provozuje a i díky nim a jejich účasti v organizačním maratonu po kancelářích příslušných úřadů se nám vždy zadaří získat povolení pro naše akce na krásné dny rakouského podzimu. V Radfeldu vzlétáme a přistáváme na louce sedláka Gidiho Feichtnera, takže v podstatě z jeho dvorku.

Těsnou blízkostí s polnostmi, zemědělskými budovami a dvorem sedláka Gidiho se jedná skutečně o velmi parašutisticky zajímavou lokalitu.
Vedle prostorné přistávací plochy a kvalitního letu můžeme nabídnout i nádherné panorama, balicí stan, stánek s něčím malým k snědku a pití, WC. 
Hledáš-li ubytování, doporučujeme hledat přímo na stránkách místního turistického svazu: http://www.alpbachtal.at/de/region-entdecken/radfeld

Ves Radfeld je od louky, kde provozujeme náš krásný sport, vzdálena asi 2 kilometry. Jako alternativní program se nabízí pobyt hned ve dvou saunových centrech (Wörgl, Strass im Zillertal), kde je i spousta vířivek a bazénů. Takový odpočinek po dni plném skákání se nedá nahradit snad ničím lepším.
V chladných obdobých se lze vydat již i na lyže a to hned na ledovec Hintertux. 
Inu, není třeba než se těšit na krásný podzim!

 

Přiložené galerie