×Tandemové seskoky


Tandemový seskok, tedy seskok, kdy jste bezpečně připoutáni ke zkušenému instruktorovi, který s Vámi udělá skok do prázdna, je něčím skutečně speciální. Mnoho lidí si z takového seskoku nese odnese zážitek na celý život, někteří dokonce skáčí několikrát. A pro některé odvážlivce je tento seskok vstupními dveřmi do světa parašutismu a udělají si vlastní licenci.
S naší firmou Vám poskytneme jen ten nejlepší servis. Zkušeného instruktora, letadlo Vás vynese do výše zhruba 4300 metrů nad povrch letiště, otevře se zadní rampa a hurá ven. S instruktorem si můžete domluvit i bonus v podobě natočení videa či pořízení fotografií, abyste si mohli vzpomínky lépe uchovat. Samotný volný pád trvá kolem minuty, poté instruktor otevře padák a strávíte ještě několik dalších minut v letu nad krásnou krajinou.
Na letišti v Klatovech poskytujeme i kvalitní zázemí pro rodinu a přátele, kteří na Vás na zemi budou mezitím čekat a netrpělivě čekat na sdílení dojmů. V horkém létě se lze vykoupat v bazénu, dát si zmrzlinu, oběd či jen kávu v letištní restauraci. Děti si mohou hrát na pískovišti či objevovat zákoutí dřevěného domečku BukiVilla s hračkami.

Tandemový seskok lze zakoupit ve formě dárkové poukázky a sjednat si poté na základě čísla poukazu termín i místo seskoku online. Jsme ale schopni poskytnout i seskok spontánně, to tedy znamená, že přijdete k nám na letiště i bez objednání a ten samý den si skočíte - již jsme mnohokrát zažili ve formě zážitku pro nic netušící budoucí něvestu či ženicha a podobně.

Pro více informací pokračujte prosím na naši stránku, kde se dozvíte veškeré detaily: Tandemové seskoky - více


Parašutistický výcvik


Parašutistický výcvik je již velmi obsáhlou a komplexní kapitolou počátku každé nové a nadějné parašutistické kariéry. V rámci naší společnosti poskytujeme tzv. výcvik AFF, tedy "accelerated free fall" metodou. Znamená to, že si vyhradíte zhruba týden až dva týdny volného času a během této doby uskutečníte veškeré potřebné seskoky a teoretické lekce k tomu, abyste získali parašutistickou licenci. Tato základní licence Vám umožní vyskakovat z letounu samostatně, samostatně si balit padák a stát se plnohodnoutnou součástí parašutistického světa. 

Jsme schopni nabídnout výcvik v několika variacích. Buď si můžete pouze vyzkoušet několik základních seskoků s instruktory, popř. učinit pouze minimální množství seskoků nutných k licenci či se zúčastnit tzv. All Inclusive kurzu, kde během dvou týdnů můžete učinit neomezené množství seskoků. 

Pro více informací pokračujte prosím na naši stránku, kde naleznete veškeré detaily i přihlašovací formulář: Para výcvik - více


Přiložené galerie