Pink Aviation

Vítejte na sesterských stránkách Rakouské společnosti Pink Aviation Services. Ta provozuje letoun „Skyvan SC 7“ pro účely parašutismu. Nejdelší část parašutistické sezóny jsme na letišti v Klatovech. Toto letiště je naší hlavní "základnou" a jednou z nejmodernějších Drop Zón na světě. Mimo dobu, kdy provozujeme s "Pinkem", používáme k seskokům letoun "Cessna". Můžeme tak provádět výcviky a skákat v průběhu celého roku.

 

Téměř každý víkend pořádáme s letounem Pink Skyvan v Rakousku, v celé střední Evropě parašutistická soustředění zvaná "boogie". Termíny jsou vždy předem známé. Scházejí se zde parašutisté z celého světa. Víkendy nejsou většinou dostatečně dlouhé, a tak u nás můžete často zůstat celý týden třeba na dovolené. Po ukončení parašutistického provozu si většinou sedneme ke sklence šampaňského, či pivu s grilovaným masem, jsou samozřejmě zváni všichni účastníci boogie.

 

Pokoušíme se, abys na naší stránce našel všechno, co tě o parašutismu zajímá. Informace získáš také přes novinky na této stránce, změny termínů apod. Případné další dotazy na katka@pink.atmanifest@pink.at.

 

Pokud se zajímáte o tandemový seskok, či parašutistický výcvik, více naleznete zde: www.parasutismus.com 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ