×

Waldviertel boogie 2020

Máme obrovskou radost, že se může konat tradiční boogie ve Waldviertelu, tedy kousek za českými hranicemi! Je to legendární!

čti více

Události Klatovy - Chaloupky

«     »

července 2020

  • Pondělí
  • Úterý
  • Středa
  • Čvrtek
  • Pátek
  • Sobota
  • Neděle
  • Mon Jul 13
  • Tue Jul 14
  • Wed Jul 15
  • Thu Jul 16
  • Fri Jul 17
  • Sat Jul 18
  • Sun Jul 19
  • Mon Jul 20
  • Tue Jul 21
  • Wed Jul 22
    Swoop trénink
  • Thu Jul 23
    Swoop trénink
  • Fri Jul 24
    Swoop trénink
  • Sat Jul 25
    Klatovy, CZ
  • Sun Jul 26
    Klatovy, CZ
  • Mon Jul 27
    Klatovy, CZ
  • Tue Jul 28
    Klatovy, CZ
  • Wed Jul 29
    Klatovy, CZ
    PCPO 2020
  • Thu Jul 30
    Klatovy, CZ
    PCPO 2020
  • Fri Jul 31
    Klatovy, CZ
    PCPO 2020
    CZ FS4,FF Open

 Ceny seskoku pro parašutisty s licencí, letoun SC7 Skyvan:

Ceníky seskoků


Ceny seskoků pro CZ parašutisty s licencí ze skyvanu :

 

 

Výška
Cena Euro
Cena VIP Euro
1500m
19,-- EUR
19,-- EUR
nad 4200m
33,-- EUR
29,50 EUR
6000m
57,-- EUR
54,-- EUR

 

 Ceny seskoku pro parašutisty s licencí z Cesny 182 :

 

Výška
Cena Euro
Cena Kč
1000m
16,-- EUR
410,-- Kč
1200m
17,-- EUR
435,-- Kč
1500m
19,-- EUR
490,-- Kč
2000m
23,-- EUR
590,-- Kč
3000m
30,-- EUR
770,-- Kč
1 Tandem FL110
100,-- EUR
2580,-- Kč
2 Tandems FL110
150,-- EUR
3860,-- Kč



Ceny seskoku pro parašutisty s licencí (nejméně "C" ) z Balonu :

  Seskok z balonu nad 1000 m - 106 EUR,--    

 



Relativkurs
EUR 240,--
EUR 215,-- pro VIP-člena 

Coach seskok (Ty s jedním instruktorem):
Tvoje cena seskoku + EUR 45,--
Obsahuje: Tvou letenku, Coach letenku, odměna Coach, Video seskoku, Briefing, Debrief

Coach a Tandem Kurs
Cena na dotaz
Plus tiket za seskok

Tandem piloti: 
Tandempilot s pasažérem jsou vítáni. ;
4300m - Cena tiketu tandem pilota, plus EUR 45-- za pasažéra
6000m - Cena tiketu tandem pilota, plus EUR 97,-- za pasažéra  

Žákovské seskoky 

žákovský seskok do 2500 m - 22 ,--EUR

letenka pro AFF studenta 4300 m - 44 EUR,--

Půjčení padáku 
20,-- EUR/Seskok nebo 50,-- EUR/Den

Po dohodě lze půjčit pouze vrchlík za 5,--EUR/seskok nebo 15,--EUR/den. 

Ceny v korunách se přepočítávají podle kurzu nastaveného v "manifestu"
-----------------------------------------------------------

Fotolet: 135 CZK/min

Balon: 6000 CZK/os (1-2 osoby v koši)
           5000 CZK/os (3 a více osob)

čti více

Kontakt

Skydive Pink Klatovy,
Pink Aviation spol. s.r.o. ,
Letiště Klatovy 573

339 01  Klatovy

Jednatel: Petr Hlaváček, +420 602 488 588, petr@ask.cz


Jednatelka: Ludmila Suková, +420724521349, office-cz@pink.at


Manifest, organizace: Jana Spěváčková, +420602769948, manifest@pink.at 
(tel. manifest, při provozech +420 602 360 003)